O Centrum Światełko

Centrum Pomocy Psychologicznej i Wsparcia Terapeutycznego ŚWIATEŁKO powstało jako nieodłączna części Fundacji Światło Dla Życia. Otwarcie placówki jest odpowiedzią na potrzeby otoczenia. Chcieliśmy w ten sposób ułatwić dostęp do leczenia wszystkim, którzy potrzebują pomocy w znalezieniu drogi do pokonania słabości oraz szukają wyjścia ze swoich problemów.

Centrum mieści się w Warszawie, w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych części miasta - Saskiej Kępie. Światełko to nie tylko porady i konsultacje, ale również warsztaty, szkolenia i otwarte grupy wsparcia.  Całość prowadzona jest w oparciu o nasze nadrzędne wartości: Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Porady, konsultacje oraz terapie są odpłatne, a dochód z nich przeznaczony jest na działalność statutową Fundacji.


Przejdź do strony internetowej centrum 

 

 

ZDJĘCIA CENTRUM

 

     otyłość leczenie, anoreksja leczenie

                  

WSPARCIE FINANSOWE

otyłość leczenie, anoreksja leczenieFundacja Światło Dla Życia co roku otrzymuje wiele listów od osób potrzebujących wsparcia finansowego na leczenie, rehabilitację czy zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego do wyzdrowienia, czy godnego życia.
Wychodząc naprzeciw tym osobom postanowiliśmy uruchomić portal zbiórkowy swiatelkozycia.pl.
Każdy potrzebujący może uruchomić zbiórkę poprzez nasz portal, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie swiatelkozycia.pl. w zakładce ZGŁOŚ POTRZEBUJĄCEGO (www.swiatelkozycia.pl/jak-pomagac/)

Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia, zgłoś się, nie czekaj!
Jeśli chcesz pomóc, nie zwlekaj. Twoja pomoc jest bardzo ważna!

 

  

Kim jesteśmy?

Witamy na stronie Fundacji Światło Dla Życia, której celem jest wszechstronna pomoc terapeutyczna dla osób zmagających się z zaburzeniami nerwicowymi, osobowości i odżywiania. Wspieramy również pary i rodziny w rozwiązywaniu problemów, konfliktów i budowaniu bliskości. Organizujemy konferencje, spotkania, szkolenia poświęcone zdrowiu psychicznemu oraz wyzwaniom, jakie niesie dla nas współczesny świat. Tworzymy społeczność psychoterapeutów, lekarzy, filozofów i socjologów. Problemy z jakimi zmagamy się jako ludzie, wymagają uwzględnienia wielu perspektyw oraz dialogu, dlatego staramy się tworzyć całościowy program terapeutyczny, skoncentrowany na głębokim rozumieniu oraz otwartym podejściu do drugiego człowieka.

 

Gdzie działamy ? 

 

otyłość leczenie, anoreksja leczenie

 otyłość leczenie, anoreksja leczenie

Ośrodek Alira

 

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

ALIRA 

 

Ośrodek Rozwojowo Regeneracyjny

ALIRA 

 

     

 

do góry

Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia


Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia oferuje anoreksja leczenie i bulimia leczenie, a także otyłość leczenie.


Fundacja Światło dla Życia to placówka, która proponuje profesjonalne leczenie anoreksji Warszawa. Ośrodek leczenia anoreksji stosując różnorodne techniki terapeutyczne, zarówno grupowe jak i indywidualne, stara się pomóc chorym i ich rodzinom. Turnusy terapeutyczne odbywają się w profesjonalnie przygotowanym ośrodku pod okiem najlepszych specjalistów. Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia oferuje nie tylko anoreksja leczenie czy bulimia leczenie, ale także otyłość leczenie, która także jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Ośrodek walki z bulimią i anoreksją to miejsce niezwykle potrzebne - wskaźnik śmiertelności w anoreksji jest jednym z najwyższych wśród wszystkich chorób psychicznych i wynosi nawet 22%.  

Fundacja Światło Dla Życia © 2024 - All rights reserved  |  Design detalstudio.pl