Wolontariusze

Oprócz pomocy finansowej i rzeczowej oczekujemy wsparcia także ze strony wolontariuszy. Jest to bardzo ważna część naszej organizacji. Jeśli nasza statutowa działalność jest Ci bliska, chcesz poznać fascynujących ludzi i chcesz nam pomóc, nie czekaj – przyjdź lub napisz do nas.

Naszymi wolontariuszami zostali już:

  • Karolina Dziekan,
  • Paulina Czinczol,
  • Weronika Gładkowska,
  • Elżbieta Hryciuk,
  • Marta Murawska-Zatyka

W jaki sposób możesz pomóc?

bulimia leczenie, Ośrodek leczenia otyłości bulimia leczenie, Ośrodek leczenia otyłości bulimia leczenie, Ośrodek leczenia otyłości

PŁACĘ ONLINE

Dokonaj darowizny poprzez płatności elektroniczne. Jest to szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna forma pomocy. Płatności online realizowane są przez system PAYU.

DRUK WPŁATY

Jeśli chciałbyś dokonać darowizny za pośrednictwem Poczty Polskiej, przygotowaliśmy odpowiedni wzór formularza wpłaty, który możesz wydrukować przed wizytą na poczcie.

DAROWIZNA

Możesz przekazać nieodpłatnie przedmioty niezbędne w naszej codziennej pracy. Zaoszczędzone wówczas pieniądze, możemy przeznaczyć na pomoc naszym podopiecznym. 

dokonaj wpłaty pobierz druk chcę pomóc
do góry

Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia


Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia oferuje anoreksja leczenie i bulimia leczenie, a także otyłość leczenie.


Fundacja Światło dla Życia to placówka, która proponuje profesjonalne leczenie anoreksji Warszawa. Ośrodek leczenia anoreksji stosując różnorodne techniki terapeutyczne, zarówno grupowe jak i indywidualne, stara się pomóc chorym i ich rodzinom. Turnusy terapeutyczne odbywają się w profesjonalnie przygotowanym ośrodku pod okiem najlepszych specjalistów. Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia oferuje nie tylko anoreksja leczenie czy bulimia leczenie, ale także otyłość leczenie, która także jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Ośrodek walki z bulimią i anoreksją to miejsce niezwykle potrzebne - wskaźnik śmiertelności w anoreksji jest jednym z najwyższych wśród wszystkich chorób psychicznych i wynosi nawet 22%.  

Fundacja Światło Dla Życia © 2018 - All rights reserved  |  Design detalstudio.pl