O ośrodku

Nasz ośrodek terapeutyczny powstał dzięki inicjatywie i ciężkiej pracy kilku osób. Główna idea, jaka im przyświecała to niesienie pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania. Placówka mieści się w parterowym budynku o powierzchni 370 metrów kwadratowych, położonym na porośniętej brzozami działce, 35 kilometrów od centrum Warszawy. Usytuowanie w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego stwarza doskonałe warunki  do wyciszenia i refleksji. Jest to idealne miejsce na czas ważnych przemian w życiu. W domu bez barier architektonicznych każdy może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Kameralne warunki zapewniają przytulne pokoje, doskonale wyposażone, z pełnym węzłem sanitarnym. Nasz dom jest ostoją dla wszystkich, którzy zechcą pracować nad sobą pod czujnym okiem specjalistów. W zamian ofiarujemy ciepłą, życzliwą, rodzinną atmosferę. Ośrodek spełnia nie tylko najlepsze standardy. Przede wszystkim jest miejscem, w którym można odzyskać zdrowie, siły oraz wiarę w siebie i  innych ludzi.


Przejdź do strony internetowej ośrodka Alira

 

INTENSYWNA PSYCHOTERAPIA ZABURZEŃ ODŻYWIANIA - OŚRODEK ALIRA

 W zależności od potrzeb pacjenta oraz stopnia zaburzenia terapia trwa od 40 dni do 12 tygodni. Możemy przyjąć maksymalnie 11 osób. Opłata za cykl leczenia, trwający minimum 40 dni wynosi 16 800 zł.


Zgodnie z wymogiem określonym w art. 24 ust. 2 ustawy o działalności leczniczej, zobowiązującym nas do poinformowania pacjentów o wysokości opłat za przechowywanie zwłok przez okres dłuższy niż 72 godziny, informujemy, że czynimy to nieodpłatnie.
Natomiast za udostępnianie dokumentacji medycznej pobieramy opłatę w wysokości 0,50 PLN za każdą stronę.

 


INTENSYWNA INDYWIDUALNA I GRUPOWA PSYCHOTERAPIA ZABURZEŃ ODŻYWIANIA W OŚRODKU ALIRA
Zapraszamy osoby z zaburzeniami odżywiania do stacjonarnego pobytu w OŚRODKU ALIRA. W autorskim programie terapeutycznym są m. in.: terapia indywidualna, grupowa, terapia DMT, indywidualne i grupowe konsultacje z psychodietetykiem, psychodrama, muzykoterapia, psychorysunek, terapia intermodalna, a także zajęcia, których nie spotkacie w innych prywatnych ośrodkach. Program oparty jest na obserwacji i pracy z ponad 250 pacjentami, którzy odbyli terapię w naszym ośrodku na przestrzeni ostatnich 5 lat.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 513308687. E-mail: fundacja@swiatlodlazycia.org.pl

 

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Przejdź z nami drogę od strachu do pragnień!


 

ZDJĘCIA OŚRODKA

 

 

 Zdjecie 1    Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia, Ośrodek walki z bulimią i anoreksją

   Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia, Ośrodek walki z bulimią i anoreksją   Zdjecie 2    

Zdjecie 3Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia, Ośrodek walki z bulimią i anoreksją

Zdjecie 4Zdjecie 5

Zdjecie 6Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia, Ośrodek walki z bulimią i anoreksją

Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia, Ośrodek walki z bulimią i anoreksjąZAPRASZAMY NA NASZEGO FB ZOBACZYCIE TAM FILMIKI Z TURNUSÓW TERAPEUTYCZNYCH, FILMY I WIELE INNYCH CIEKAWOSTEK: www.facebook.com/FundacjaSwiatloDlaZycia/

  

 

WSPARCIE FINANSOWE

 

Ośrodek leczenia otyłości, leczenie anoreksji Warszawa
Fundacja Światło Dla Życia co roku otrzymuje wiele listów od osób potrzebujących wsparcia finansowego na leczenie, rehabilitację czy zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego do wyzdrowienia, czy godnego życia.
Wychodząc naprzeciw tym osobom postanowiliśmy uruchomić portal zbiórkowy swiatelkozycia.pl.
Każdy potrzebujący może uruchomić zbiórkę poprzez nasz portal, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie swiatelkozycia.pl. w zakładce ZGŁOŚ POTRZEBUJĄCEGO (www.swiatelkozycia.pl/jak-pomagac/)

Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia, zgłoś się, nie czekaj!
Jeśli chcesz pomóc, nie zwlekaj. Twoja pomoc jest bardzo ważna!


 

 

do góry

Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia


Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia oferuje anoreksja leczenie i bulimia leczenie, a także otyłość leczenie.


Fundacja Światło dla Życia to placówka, która proponuje profesjonalne leczenie anoreksji Warszawa. Ośrodek leczenia anoreksji stosując różnorodne techniki terapeutyczne, zarówno grupowe jak i indywidualne, stara się pomóc chorym i ich rodzinom. Turnusy terapeutyczne odbywają się w profesjonalnie przygotowanym ośrodku pod okiem najlepszych specjalistów. Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia oferuje nie tylko anoreksja leczenie czy bulimia leczenie, ale także otyłość leczenie, która także jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Ośrodek walki z bulimią i anoreksją to miejsce niezwykle potrzebne - wskaźnik śmiertelności w anoreksji jest jednym z najwyższych wśród wszystkich chorób psychicznych i wynosi nawet 22%.  

Fundacja Światło Dla Życia © 2021 - All rights reserved  |  Design detalstudio.pl