O fundacji

Celem Fundacji Światło dla Życia jest niesienie pomocy osobom cierpiącym na anoreksję i bulimię ale także tym, które borykają się z poważną, wręcz chorobliwą otyłością. Dysregulacja procesu odżywiania staje się coraz powszechniejszym problemem, dotykającym przede wszystkim wysoko cywilizowane społeczeństwa, które łączy podobny tryb życia i zbliżone wzorce kulturowe. W Stanach Zjednoczonych i Europie statystyki pod tym względem niewiele się różnią. Problem dotyczy przede wszystkim osób młodych, przed dwudziestym rokiem życia, ale coraz częściej słyszy się o chorujących dzieciach. Polska nie jest, niestety wyjątkiem, ale jak nigdzie indziej, u nas temat jest mocno bagatelizowany. Dlatego nadszedł czas, aby zacząć mówić pełnym głosem, że anoreksja, bulimia i otyłość mogą prowadzić do śmierci. Tak, są chorobami śmiertelnymi i trzeba z nimi walczyć.

Fundacja niesie światło nadziei na lepsze życie każdemu, kto postanowi uwolnić się od niszczącej ciało i dręczącej umysł choroby. Jeśli nie potrafisz sobie z tym poradzić, nie masz odpowiednio dużo siły, jesteś samotny i nie rozumiany przez najbliższych - zaufaj nam. Wychodzimy Ci na przeciw, bo Ty i Twoje życie jest dla nas najważniejsze. Pamiętaj, nie ma sytuacji ostatecznych. Z cienistej drogi , którą idziesz zawsze możesz zawrócić. Jeśli powierzysz nam swoje słabości, my pomożemy Ci je pokonać dzięki odpowiednim programom terapeutycznym. Zrobimy to w oparciu o pomoc wysokiej klasy specjalistów, z którymi współpracujemy i którzy będą czuwać nad Twoim powrotem do zdrowia. Dzięki nim, za jakiś czas będziesz mógł wyjść z cienia i cieszyć się każdą chwilą. 

  

WSPARCIE FINANSOWE

Ośrodek leczenia otyłości, leczenie anoreksji Warszawa
Fundacja Światło Dla Życia co roku otrzymuje wiele listów od osób potrzebujących wsparcia finansowego na leczenie, rehabilitację czy zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego do wyzdrowienia, czy godnego życia.
Wychodząc naprzeciw tym osobom postanowiliśmy uruchomić portal zbiórkowy swiatelkozycia.pl.
Każdy potrzebujący może uruchomić zbiórkę poprzez nasz portal, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie swiatelkozycia.pl w zakładce ZGŁOŚ POTRZEBUJĄCEGO (www.swiatelkozycia.pl/jak-pomagac/)

Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia, zgłoś się, nie czekaj!
Jeśli chcesz pomóc, nie zwlekaj. Twoja pomoc jest bardzo ważna!

do góry

Ośrodek leczenia otyłości, anoreksji i bulimii


Ośrodek walki z bulimią i anoreksją, a także otyłość leczenie. Turnusy terapeutyczne z profesjonalną kadrą.


Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia Światło dla Życia, to miejsce którego misją jest leczenie anoreksji Warszawa. Ośrodek walki z bulimią i anoreksją proponuje nie tylko specjalistyczne terapie związane z anoreksja leczenie czy bulimia leczenie, ale także otyłość leczenie, która jest aktualnie poważnym zagrożeniem dla zdrowia i uznawana jest już za chorobę cywilizacyjną. Turnusy terapeutyczne to profesjonalnie prowadzone zajęcia, grupowe i indywidualne, dzięki którym pacjent odzyska zdrowie, siły oraz wiarę w siebie i  innych ludzi. Ośrodek leczenia anoreksji i bulimii cieszy się doskonałą renomą. Ośrodek leczenia otyłości pomaga zweryfikować dotychczasowy sposób odżywiania, zmienić sposób myślenia i zacząć lepiej żyć.

Fundacja Światło Dla Życia © 2021 - All rights reserved  |  Design detalstudio.pl