O fundacji

Celem Fundacji Światło dla Życia jest niesienie pomocy osobom cierpiącym na anoreksję i bulimię ale także tym, które borykają się z poważną, wręcz chorobliwą otyłością. Dysregulacja procesu odżywiania staje się coraz powszechniejszym problemem, dotykającym przede wszystkim wysoko cywilizowane społeczeństwa, które łączy podobny tryb życia i zbliżone wzorce kulturowe. W Stanach Zjednoczonych i Europie statystyki pod tym względem niewiele się różnią. Problem dotyczy przede wszystkim osób młodych, przed dwudziestym rokiem życia, ale coraz częściej słyszy się o chorujących dzieciach. Polska nie jest, niestety wyjątkiem, ale jak nigdzie indziej, u nas temat jest mocno bagatelizowany. Dlatego nadszedł czas, aby zacząć mówić pełnym głosem, że anoreksja, bulimia i otyłość mogą prowadzić do śmierci. Tak, są chorobami śmiertelnymi i trzeba z nimi walczyć.

Fundacja niesie światło nadziei na lepsze życie każdemu, kto postanowi uwolnić się od niszczącej ciało i dręczącej umysł choroby. Jeśli nie potrafisz sobie z tym poradzić, nie masz odpowiednio dużo siły, jesteś samotny i nie rozumiany przez najbliższych - zaufaj nam. Wychodzimy Ci na przeciw, bo Ty i Twoje życie jest dla nas najważniejsze. Pamiętaj, nie ma sytuacji ostatecznych. Z cienistej drogi , którą idziesz zawsze możesz zawrócić. Jeśli powierzysz nam swoje słabości, my pomożemy Ci je pokonać dzięki odpowiednim programom terapeutycznym. Zrobimy to w oparciu o pomoc wysokiej klasy specjalistów, z którymi współpracujemy i którzy będą czuwać nad Twoim powrotem do zdrowia. Dzięki nim, za jakiś czas będziesz mógł wyjść z cienia i cieszyć się każdą chwilą. I niech słowa kardynała Stanisława Dziwisza staną się dla Ciebie mottem na nowe jaśniejsze życie:

 
Kto doświadczył cienia wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle

~Stanisław Dziwisz

do góry

Ośrodek leczenia otyłości, anoreksji i bulimii


Ośrodek walki z bulimią i anoreksją, a także otyłość leczenie. Turnusy terapeutyczne z profesjonalną kadrą.


Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia Światło dla Życia, to miejsce którego misją jest leczenie anoreksji Warszawa. Ośrodek walki z bulimią i anoreksją proponuje nie tylko specjalistyczne terapie związane z anoreksja leczenie czy bulimia leczenie, ale także otyłość leczenie, która jest aktualnie poważnym zagrożeniem dla zdrowia i uznawana jest już za chorobę cywilizacyjną. Turnusy terapeutyczne to profesjonalnie prowadzone zajęcia, grupowe i indywidualne, dzięki którym pacjent odzyska zdrowie, siły oraz wiarę w siebie i  innych ludzi. Ośrodek leczenia anoreksji i bulimii cieszy się doskonałą renomą. Ośrodek leczenia otyłości pomaga zweryfikować dotychczasowy sposób odżywiania, zmienić sposób myślenia i zacząć lepiej żyć.

Fundacja Światło Dla Życia © 2018 - All rights reserved  |  Design detalstudio.pl